ne 27.9.2009 |

Zápas Frýdek Místek - Hranice

Domácí si na svého dnešního soupeře hodně věřili, ale než se stačili v zápase rozkoukat, vedly Hranice již 5:1. V dalším průběhu pak Frýdek dokázal vyrovnat hru a dokonce získat jednobrankové vedení. Pět minut před koncem první půle to byl ale soupeř, který čtyřmi brankami v řadě získal vedení 14:11 a tříbrankový náskok uhájil až do závěru prvního poločasu. Pětibrankový náskok si hostující celek udržoval do 45.minuty, pak přišel nápor domácích a tři branky Mecy znamenaly snížení na rozdíl jediného gólu 22:23. Přestože se Frýdku-Místku následně podařilo i srovnat, závěrečné chvíle patřily Hranicím a dvě branky Galuse v posledních dvou minutách definitivně rozhodly o výhře hostujícího týmu 28:25.